10 راهکار برای رفع دل درد پریودی؛ برای دل درد پریودی چه کنیم؟

تمرکز خود را بر روی شل کردن عضلات کف لگن خود هنگام ماساژ قرار دهید ، تفاوت در احساس آن را در داخل مشاهده خواهید کرد ، درک درستی از این مسئله هنگام تولد بسیار مفید است زیرا کف لگن متشنج ، به تعبیری با شما سعی دارید کودک را بیرون بیاورید! اگرچه مقررات اخذ مدرك از ایالتی به ایالت دیگر تفاوت دارد. می توانید روی قسمتهای دیگر بدن یك حوله یا ملافه بیندازید. ماساز در روشهای اصلاح حركت و ساختار: این تكنیكها بر ساختار و حركت بدن تأكید دارند .این روشها بدن را با كمك وزن و با دست ورزی بر روی بافتهای نرم و یا اصلاح الگوهای غلط حركتی ، سازماندهی و كامل می كنند.

پرورش و شناخت بدن از طریق ماساژ میتواند شما را نسبت به بدنتان بیشتر از قبل صاحب اختیار کند! اگر مشکل عضلانی مزمنی دارید، مانند درد، آسیب یا عدم تعادل، این ماساژ گزینه خوبی است.این ماساژ می تواند به کاهش سفتی عضلات، درد عضلانی مزمن و اضطراب کمک کند. شاید از این امر شگفت زده شوید ولی یکی از بهترین راهکارها برای رفع خستگی بدن بوییدن گل، سیب و یا چوب دارچین ( و هر چیزی که بوی آن را دوست دارید) است. ماساژ سنگ داغ برای افرادی که دارای درد و تنش عضلانی هستند و یا به سادگی می خواهید آرام باشند، مفید است.

شما می توانید از لباس های سبک وزن برای ماساژ استفاده کنید یا به طور کامل لباسهایتان را درآورید. صندلی ماساژ برای افرادی که می خواهند یک ماساژ سریع روی گردن، شانه ها و پشت خود داشته باشند، مناسب است. اگر به دلایل سلامتی به ماساژ نیاز دارید، بهتر است که آن را پزشک شما که روش مناسب انجام آن را می داند انجام دهد. ماساژ بطور عام و ماساژ سوئدی به طور خاص، گردش خون و جریان لنفاوی را بهبود بخشیده ، مواد غذایی و اكسیژن تازه را به بافتهای مزبور می رساند و به خروج مواد سمی و بهبودی كمك می كند.

بیماران بستری در بیمارستان كه ماساژ دریافت كردند، افزایش در تحرك ، انرژی ، تغییرات مثبت خلقی و سرعت بهبودی از خود نشان دادند. در بسیاری از مراکز، ماساژ درمانی بعد از زایمان برای بدن و آبگرم کامل نیز ارائه شده است. این نوع ماساژ معمولا برای 60 تا 90 دقیقه طول می کشد. پاسخ بستگی به نوع ماساژی دارد كه دریافت می كنید. اما بيشتر افراد نمی دانند چگونه از اين ابزار به درستی استفاده كنند كه به بافت هاي بدن صدمه و آسيب وارد نشود.

علاوه بر این، ماساژ ورزشی می تواند برای از بین بردن درد، اضطراب و تنش عضلانی استفاده شود. در حال حاضر در دنیا بسیاری از پزشکان از ماساژ پا به عنوان یک درمان مکمل برای از بین بردن دردهای میگرنی و همچنین سردردهای مختلف استفاده میکنند. شما همچنین باید برای موقعیت های مختلف تغییر وضیت انجام دهید. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم برای رفع سردرد با ماساژ باید نقاط خاصی فشرده شوند. ماساژ پرینه تکنیکی است که کمک میکند تا کشش در پرینیوم برای راحتی زایمان افزایش یابد و بدن را با فرآیندهای طبیعیاش تقویت میکند. شما می توانید ماساژ كل بدن و یا ماساژ موضعی را درخواست كنید.

برای این که خود را به نوشیدن آب ترغیب کنید، می توانید مقداری نعناع یا کمی آبِ لیمو ترش داخل بطری آب بریزید و آن را طمع دار کنید. یک مطالعه 2014 نتیجه گیری کرد که 1000 میلی گرم شوید برای کاهش گرفتگی قاعدگی به اندازه مفنامیک اسید (داروی OTC) برای تسکین درد قاعدگی موثر است. ماساژور از کف دست و انگشتان خود برای اعمال فشار قوی به بدن شما استفاده خواهد کرد. یک ماساژور شخصی است که برای ماساژ دادن آموزش دیده است.

ماساژ دادن پروستات خود راهی برای تخلیه مایعات از مجاری پروستات شما میباشد. این ماساژ را به آرامی با فشار دادن به پایین و بالا در هر نوبت حداقل 20 بار انجام دهید. در طول ماساژ، ماساژ کامل بدن دریافت می کنید و همچنین اسانس ها را استنشاق و آنها از طریق پوست جذب خواهید کرد. همچنین در افزایش عملكرد تنفسی، كاهش ادم ناشی از انسداد رگهای لنفاوی و كمك به بهبود صدمات وارد به بافت های نرم بدن بسیار مؤثر است.

این امر به این دلیل است که آن ها می ترسند افزایش گردش خون در سه ماهه اول برای رشد کودک مضر باشد. در ویزیت اول احتمالأ ماساژ درمانگر از شما در مورد سابقه پزشكی سؤال خواهد كرد . تعداد ماساژ قلبی در هر سیکل 30 عدد است که باید در بازه زمانی حدود 20 ثانیه انجام شود. این متخصص طب اورژانس ادامه داد: به دنبال 30 ماساژ، باید دو تنفس مصنوعی داده شود.

بیماران مبتلا به درد های عضلانی كه دو جلسه ۳۰ دقیقه ای ماساژ درمانی در هفته به مدت ۵ هفته دریافت كردند، كاهش درد ، كوفتگی و خستگی را گزارش دادند، همچنین در تعداد شبهای كمتری اختلالات خواب داشتند. دو برادر پزشك امریكایی به نام جورج و چارلز تیلور پس از تحصیل در سوئد ، در سال ۱۸۵۰ این رشته را به امریكا معرفی نمودند . 3. یک نفس عمیق بکشید، دهانتان را کاملا باز کرده و روی دهان بیمار بچسبانید. نفس عمیق و خمیازه تاثیر این راه را بیشتر خواهد کرد.

بقراط در حدود ۴۰۰ سال قبل از میلاد ضرورت استفاده از مالش را به عنوان یك درمان بخصوص در درمان آسیبهای ورزشی و جنگی ، به پزشكان گوشزد كرد. ماساژ پشت برای رفع خستگی و دیگر ماساژها، در همه جای دنیا جزء نرمش های آرام بخش به حساب می آید. 3. با ماساژ پرینه و کشش بیشتر و راحتتر عضلات، مرحله ی زایمان سریعتر انجام شده و سر نوزاد سریعتر بیرون می آید. احیای قلبی عروقی سه مرحله دارد. مهمترین مرحله احیاء بالغین ماساژ قلبی است.

بدلیل اینکه بدون این اقدامات به علت فقدان اکسیژن مرگ مغزی دائمی در عرض زمان کمتر از6-4 دقیقه (زمان طلایی) ایجاد میشود واژه احیاء قلبی ریوی(CPR) در سال 1988 به احیاء قلبی، ریوی ومغزی (CPCR) تغییر نام داد. به موارد منع مصرف، هشدارها و اقدامات حیاتی توجه کنید. ماساژ شرقی: تكنیكهای ماساژ شرقی بر اساس اصول طب سنتی چین بنا شده و انرژی حیاتی را كه معتقدند در كانال های غیر قابل رؤیت در بدن جریان دارد تجدید می كنند .این متد ها شامل طب فشاری و شیاتسو می باشند. ماساژور معمولا تصمیم می گیرد که از روغن های ضروری استفاده کند، اما شما می توانید آنها را در صورت انتخاب خودتان اولویت دهید.

ماساژ ورزشی می تواند مانند ماساژ کامل بدن انجام شود و یا ماساژور ممکن است در قسمت هایی از بدن که نیاز به توجه بیشتری دارند تمرکز کند.فشار عمیق ممکن است با ضربات تسکین دهنده بسته به نیازهای شما جایگزین شود. در این حرکت از یک توپ گلف یا پینگ پنگ استفاده خواهد شد. در حالی که فشار بافت عمیق ممکن است شدیدتر باشد، نباید احساس اذیت یا درد کنید. 3. اگر دچار تبخال تناسلی و یا عفونت دستگاه تناسلی هستید ماساژ باعث پخش عفونت می شود.

از سویی دیگر ممکن است با داشتن رابطه جنسی و دخول، بانو به دلیل برگشت خون به بدن دچار عفونت شود به همین دلیل توصیه میشود به جای دخول از راهکارهای دیگر برای برقراری روابط جنسی و رسیدن به ارگاسم استفاده کنید. ماساژ درمانی به دلایل زیادی درمان موثری برای واریس نیست. این درمان به رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدما ت و سرعت بهبود ناراحتیهای حاد و مزمن كمك می كند. این کار نقش موثری در درمان سردرهای ناشی از مشکلات گردن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید