گرفتگی قاعدگی را با ماساژ شیاتسو برطرف کنید! – استایلی

سیستم لنفاتیک به قلب متصل نیست بنابراین مایعات آن با پمپاژ قلب به حرکت در نمیآیند و نیاز به تحرک بدنی دارند. بعلاوه در مایعات ترشح شده توسط بخش غددی پروستات، قندها، فسفر، کلسیم، آسکوربیک اسید، روی و مواد دیگری نیز وجود دارند که باعث تغذیهی اسپرمها شده و همچنین باعث میشوند که مایع منی لزج شود و قدرت حرکت بیشتری داشته باشد. علائم سکته قلبی بین زنان و مردان تفاوت اندکی دارند. تحقیقات نشان میدهد که ورزش کردن در کاهش درد قاعدگی موثر است و حتی میتواند نیاز به داروهای مسکن را از بین ببرد یا کاهش دهد(۶). این کار سبب تشخیص سریع تودههای در حال رشد در پستان شده که احتمال درمان موثر را بالاتر میبرد.

در یک مطالعه محققان دریافتند که حرکات کبری، گربه و ماهی در کاهش شدت و طول درد قاعدگی موثر هستند(۷). این تحقیقات نشان دادهاند که ماساژ کف پا در کاهش افسردگی، تقویت سیستم ایمنی و کاهش استرس در زنان میانسال بسیار مؤثر است. یکی از راهکارهای پیش روی شما، درمان بی نظمی قاعدگی با داروهای گیاهی خواهد بود که برخی معتقدند نسبت به داروهای شمیایی عوارض بسیار کمتری را به دنبال دارد. ماساژ کف پا در صورتی که صحیح انجام شود باعث تمدد اعصاب و آرامش میشود. ماساژ کف پا باعث تسکین استرس و تمدد اعصاب میشود و در نتیجه تغییرات مثبتی در بدن افراد بیمار ایجاد میکند.

اگر از درد و انقباضات شکمی دوران قاعدگی رنج میبرید روشهای مختلف را امتحان کنید و روشی را که درد شما را تسکین میدهد، بیابید. در حال حاضر بیش از 80 نوع روش ماساژ درمانی وجود دارد که شامل انواع مختلف تکنیکها، حرکات و فشارها میباشند. هیچ راهنمایی برای این که فرد هر چند وقت یک بار باید ماساژ تایلندی دریافت کند، وجود ندارد. در اینجا ما می توانیم بگوییم که چه کسی به یک ماساژ سنتی تایلندی و یک ماساژ ماهرانه با دست نیاز دارد؟ ماساژ تای به یوگای افراد تنبل شهرت دارد چرا که در این ماساژ، فشار و کشش انجام شده باعث افزایش انرژی بدن شده و بافتهای بدن را به صورت کامل تحریک مینماید.

ولی سعی نکنید که سر را زیاد به عقب بکشید یا گردن نوزاد زیاد خم شود چرا که در هر دو صورت راه هوایی بسته میشود بعلت نرمی و شلی راه هوای شیرخوار. ماساژ نوک سینه نیز در زنانی که نوک سینه صاف دارند به بیرون زدگی نوک پستان و چفت شدن بهتر نوزاد کمک میکند. ۳٫ انجام به موقع ماساژ پرینه از به دنیا آمدن نوزاد به کمک جراحی و یا استفاده از فورسپس جلوگیری خواهد نمود. استفاده از ماساژ کف پا پیش از رفتن به بستر برای رفع بیخوابی بسیار مؤثر است. سوخت و ساز برای بدن بسیار اهمیت دارد و به تولید انرژی کمک میکند.

برخی تودهها در پستان غیر سرطانی بوده و خود به خود از بین میروند اما برخی دیگر باید مورد بررسیهای دقیق تر قرار بگیرند. ماساژ سینه غیر از اینکه باعث آرامش میشود فواید بیشماری دارد که از آنجمله میتوان به بهبود شیردهی، تشخیص تودههای سرطانی، کاهش تنش عضلانی و کمک به کارکرد سیستم لنفاوی اشاره کرد اما بر خلاف باور عموم مردم، بالا بردن سایز پستان با ماساژ ممکن نیست. موارد مهمی که در همان نگاه اول ما را جذب این ماساژور می کند کیفیت خوب بدنه و استحکام بالای آن، رنگ مشکی براق، ظاهر شبیه تفنگ، طراحی ارگونومیک، سایز نسبتاً بزرگ و وزن تقریبا یک کیلوگرم می باشد.

ماساژ مرتب پستان، خانم را با آنچه در سینهاش است آشنا میکند و سریع تر میتواند موارد غیر طبیعی را تشخیص دهد. روغن نعناع دارای خواص ضد درد طبیعی است و بوییدن آن یا ماساژ شکم و کمر با آن به کاهش درد شدید پریودی کمک میکند. به همین علت بسیاری از افراد اعتقاد دارند که ماساژ کف پا برای افراد مبتلا به بیخوابی مناسب است زیرا که باعث آرامش آنها میشود. اگر به عفونت قارچی، هرپس و یا دیگر عفونتهای واژن مبتلا هستید، قبل از انجام ماساژ با پزشک خود مشورت کنید.

از آنجا که پرتو درمانی و جراحی، بافت پستان را حساس میکند در مورد نحوه ماساژ با متخصص مشورت کنید. خرید ماساژور تفنگی برای ورزشکاران و افرادی که به اسپاسم عضلانی دچار شده اند مناسب است اما خانم های باردار، افراد دیابتی و یا افرادی که بیماری خاصی دارند، باید در استفاده از این ماساژور دقت داشته و با پزشک مشورت نمایند. کمتر فردی از ایده ورزش سنگین در روزهای قبل از پریود و در طول پریود استقبال میکند، اما داشتن تحرک ملایم مثل پیاده روی در این روزها آسان و برای کاهش درد مفیدتر از ورزش سنگین است. ماساژور شیاتسو با اعمال حرارت بوسیله نور و گرما بر روی پوست باعث باز شدن مویرگهای لایه اپیدرم پوست شده و احساس خوشایندی را برای افراد فراهم می کند.

بسیاری از افراد نمیتواند به راحتی بخوابند و برخی دیگر از مشکل بیخوابی رنج میبرند. در پا بیش از 7000 پایانه عصبی مختلف وجود دارد، که همگی به اندامهای جداگانه در بدن متصلاند. ثانیا ماساژور ممکن است از وزن بدن خود برای حرکت دادن بدن شما در پوزیشنهای مختلف و به منظور ایجاد کشش استفاده کنند. تکنیکهای مختلف استفاده شده در رفلکسولوژی نقاط فشاری خاصی را هدف قرار داده که منجر به تولید انرژی و جوانسازی بدن میشود.

انواع ماساژور با توجه به نياز فرد در نقطه ى هدف ، كارايى و عملكرد متفاوت هستند. اگر شخص قبل از ماساژ پروستات دست هایش را تمیز نکند ، می تواند باکتری ها را به منطقه وارد کرده و ایجاد عفونت کند.به همین ترتیب ، اگر فرد بعد از ماساژ پروستات دست خود را به طور کامل شستشو ندهد ، می تواند باکتری را به جاهای دیگری منتقل کند.برخی از افراد از ماساژ پروستات یا هر گونه تحریکات مقعدی دیگر لذت نمی برند. بالا گرفتن پا ها و جمع کردن زانو ها در زمان دراز کشیدن طی دوره قادگی درد زنان را کاهش می دهد.

اسپاسم عضلانی در هنگام انزال آقایان نیز از وظایف غده پروستات است و در طول ارگاسم نیز مایع قلیایی ترشح شده با اسپرم و مایع منی ترکیب می شود. با این وجود انگشتان پای ما پر از نقاط طب فشاری است که تمام بدن را به هم متصل میکند. ماساژ کف پا باعث میشود که شخص احساس انرژی بیشتر کرده و در صورتیکه نقاط فشار به درستی تحریک شوند باعث جوانسازی بدن میشود. زیرا در همین دوره است که زخمهای بدن بهبود التیام پیدا کرده و قدرت و انعطافپذیری بدن به حالت قبل باز خواهد گشت.

این ماساژ تولید اکسیتوسین در بدن را افزایش میدهد که باعث تقویت نیروی جنسی شده و میل به لمس و تماس از طرف مقابل را نیز افزایش میدهد. که موجب می شود شما در زمان خرید به نوع آن بیشتر دقت داسته باشید. آیا ماساژ درمانی تخمدان برای شما مناسب میباشد؟ ماساژ درمانی در زنان شیرده سبب کاهش حساسیت پستانی شده و گردش خون را در سینهها بهبود میدهد. مادران شیرده میتوانند در هر ساعت از شبانه روز که مایلند سینهها را ماساژ داده و برای افزیش تولید شیر اینکار را 15 تا 30 دقیقه قبل از شیردهی آغاز کنند.

برای بسیاری از ما این موضوع اتفاق می افتد که در طی روز احساس خستگی کنیم و نیاز داشته باشیم تا با استفاده از روشهایی این خستگی را کاهش دهیم. تقریبا هر 28 روز یک بار، اگر هیچ اسپرمی برای لقاح وجود نداشته باشد، رحم منقبض می شود و پوشش خود را بیرون می ریزد. هیچ راه درست یا اشتباهی برای ماساژ سینه وجود ندارد. صدها غده لنفاوی در بدن ما وجود دارد که گرههایی کوچک بوده و بخشی از سیستم ایمنی ما محسوب میشوند. ماساژ سینه کار سادهای است که به آسانی قابل انجام است و فواید بیشماری دارد که در این مقاله به آن میپردازیم.

در این میان توجه کردن به ماهیچههای بالی نیز دارای اهمیت است چرا که باعث میشود تا در سریعترین زمان ممکن بتوانید دردهای شدید سر را کاهش دهید. ماساژ رفلکسولوژی مسیرهای عصبی را در بدن هدف قرار میدهد که منجر به کاهش استرس میشود. ماساژ بافت عمیق، یک شیوه ماساژ درمانی متمرکز روی یک نقطه خاص است که گره های عضلانی و نواحی دارای مشکل و همچنین بافت های عمیق را مورد هدف قرار می دهد. هدف اصلی استفاده از روغنها، چرب کردن محل و کم کردن اصطکاک است. چنانچه به طور مداوم دچار خستگی و پادرد هستید، بایستی از ماساژ کف پا برای تسکین درد استفاده کنید.

خوشبختانه، شیاتسو همچنین میتواند به تسکین سردرد در دوران قاعدگی شما کمک کند. شما احتمالاً از دیدار با کودک خود و انگشتان انگشتان کوچک و انگشتان پا او بسیار هیجان زده شده اید! نکته مهم در مورد رفلکسولوژی و ماساژ کف پا اینست که برای سلامتی فواید بسیار زیادی دارد. نکته مهم در مورد ماساژ کف پا اینست که هنگام خستگی و سستی، انرژی شخص را افزایش میدهد. فشار دادن و ماساژ دادن این قسمت باعث ایجاد خواب راحت میشود. ماساژ باعث آرامش و کاهش استرس میشود و درنتیجه در خواب راحت مؤثر است. ماساژ کف پا منجر به خواب راحت و بهبود کیفیت خواب میشود.

این کار می تواند به از بین بردن هر گونه نشانه ای که شما دارید، کمک کند. اگر درد به طور پیوسته شما را از انجام فعالیتهای روزمره باز میدارد، اگر با گذشت زمان درد بدتر میشود و یا خونریزی سنگینتر میشود، اگر شما بیشتر از ۲۵ سال سن دارید و بهصورت ناگهانی درد و انقباضات شما شدید شده است، و اگر حتی مسکنها هم درد شما را تسکین نمیدهند، به درمانهای خانگی اکتفا نکرده و حتما به پزشک مراجعه کنید. ماساژ دادن سینهها در این شرایط میتواند سبب جریان بهتر لنفاتیک شده و درد و تورم در ناحیه را تسکین دهد.

دیدگاهتان را بنویسید