ماساژ پرینه برای خانمهای باردار – فواید ماساژ پرینه – میسرست

درمانگر ممکن است از دست ها، زانوها، پاها، یا کف پاها برای کمک به ماساژ بدن فرد در موقعیت های مختلف استفاده کند که نباید باعث درد و یا ناراحتی شود. سن به قسمت های مختلف بدن مانند استخوان ها، عضلات، خون و اعصاب مربوط می شود. اگر کسی بخواهد روی یک ناحیه خاص از بدن خود تمرکز کند، آن ها می توانند با یک درمانگر ماساژ برای برنامه ریزی جلسات منظم صحبت کنند تا زمانی که از نتایج راضی شوند.

مصرف الکل و سیگار باعث لاغر شدن پوست صورتتان میشود، پس بهتر است این عادات بد را از خود دور کنید. برای این که بتوانید از این شیوه درمانی استفاده کنید، باید به دنبال یک تراپیست حرفهای باشید تا در مدت زمان مشخص به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. تکرار این تکنیک باعث میشود تا به مرور زمان بتوانید دردهای تنشی را کاهش دهید. اگر از جمله کسانی هستید که به ماساژ تای علاقه دارید و قصد دارید تا این گونه ماساژ را تجربه کنید، بهتر است پیش از مراجعه به تراپیست، از مناسب بودن این روش با افراد دارای تجربه مشورت کنید تا در نهایت بتوانید یک تصمیم مناسب اتخاذ کنید.

اگر در نظر دارید که مشکل پوستی مشخصی را درمان کنید، پیش از شروع می توانید نیت و هدف خود را به صورت ذهنی مشخص کنید و یا تمرین شکرگزاری انجام دهید. اگر به هنگام صبح یا در بین روز احساس می کنید به یک نوشیدنی نیاز دارید که سرحالتان بیاورد، می توانید آب میوه یا مقداری اسموتی سبزیجات میل کنید. دلیل نیاز به آن: خشکی مفاصل را از بین می برد و قابلیت انعطاف پذیری بدن را افزایش می دهد. برای شروع، رو به کمر دراز بکشید و دستهایتان را مطابق شکل، در حالیکه توپ در بین آنها قرار دارد، پشت سرتان قرار دهید.

برخلاف تکنیک های ماساژ سوئدی یا شیاتسو، که در آن فرد به صورت انفعالی روی تخت دراز می کشد، مشتری باید روی زمین دراز بکشد و فعالانه در ماساژ شرکت کند. برای ماساژ تایلندی، مشتری معمولاً روی زمین دراز می کشد و درمانگر ماساژ دارای مجوز به بدن مشتری کشش می دهد. انجام این روش معمولاً 90 دقیقه طول می کشد و معمولاً گرانتر از ماساژ سوئدی است. بدلیل اینکه بدون این اقدامات به علت فقدان اکسیژن مرگ مغزی دائمی در عرض زمان کمتر از6-4 دقیقه (زمان طلایی) ایجاد میشود واژه احیاء قلبی ریوی(CPR) در سال 1988 به احیاء قلبی، ریوی ومغزی (CPCR) تغییر نام داد.

به این نکته توجه داشته باشید که این خواب نباید بیشتر از 30 دقیقه به طول انجامد. در صورت استفاده مکرر از عضلات ، مانند ورزش کردن ، ماساژ ورزشی گزینه مناسبی است. ورزش کاران در طی دوره آموزشی خود مستعد خستگی، درد ماهیچه و درد مفاصل هستند. به همین دلیل است که بسیاری از ورزش کاران با درمانگران ورزشی تخصصی کار می کنند. این یوگا شامل افزایش گردش خون است که بافت های بدن را غنی از اکسیژن می کند.

در طول ماساژ، ماساژور از دست ها، کف دست ها و شست خود را برای ماساژ نقاط خاصی از بدن شما استفاده خواهد کرد. لمس نقاط کلیدی بر روی شکم، کمر و پاها می تواند با افزایش گردش خون و آزادسازی اندورفین ها، بدن و ذهن شما را برای مدتی هرچند کوتاه آرام سازد. در یک دوره مشخص دردهای مزمن بیماران به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کرده که این امر منجر به افزایش توانبخشی بدن شده است. استرس مزمن یا طولانی مدت می تواند منجر به بیماری های جدی از جمله افسردگی و بیماری های قلبی و عروقی شود.ماساژ تایلندی از فشار ملایم و تکنیک های کشش برای آرام کردن بدن استفاده می کند.مطالعه ای که در سال 2015 انجام شد، نشان داد که ماساژ تایلندی به طور قابل توجهی سطح استرس خاص موجود در بزاق را کاهش می دهد که sAA نام دارد.

یکی از مهمترین اعضای بدن، چشم است که هرگاه احساس کردید این عضو مهم از بدن شما خسته شده بهتر است به ترتیبی که در ادامه گفته ایم چشمها را ماساژ دهید. در اینجا خانم جوانا چک مشاور پوست و مو، که افراد مشهوری مثل آنا وینتور، کیت وینسلت، کیت بلانشت و پنه لوپه کروز از مشتریان وی هستند، سه تکنیک ماساژ صورت را برای شما توضیح میدهد. این وسیله احتمال ابتلای شما به برخی بیماری ها را کاهش می دهد و از لحاظ جسمی و روحی شما را به آرامش می رساند.

تحقیقات نشان داده اند که ماساژ تایلندی می تواند سطوح انرژی فیزیکی افراد را افزایش دهد.یک آزمایش تصادفی، اثرات ماساژ تایلندی و سوئدی را در افرادی که خسته بودند، بررسی کرد.نتایج نشان داد که ماساژ تایلند انرژی و تحریک ذهنی را افزایش می دهد، در حالی که ماساژ سوئدی بیشتر باعث بهبود آرامش و خواب می شود.روش ماساژ تایلندی براساس مفهوم خطوط انرژی است، یا سناتور اکثر افراد حرفه ای بر این باورند که سن یا کانال ها،در انرژی درون بدن وجود دارد. افراد حرفه ای اغلب برای هدف قرار دادن یک ناحیه خاص از بدن و یا یک گروه ویژه ماهیچه استفاده خواهند کرد.از طرف دیگر ماساژ تایلندی به فرد اجازه می دهد که آرام بگیرد و ریلکس کند.

در حقيقت اولين گزينه در انتخاب هر ابزار یا روش ماساژ درمانی پوست اولين بافت و لايه حفاظتي است كه بايد در نظر گرفته شود.به عنوان نمونه اگر جوان ، عضلانی و پوستی سختي داريد، احتمالاً می توانید در برابر ارتعاشات ماساژورهاي برقي مقاومت کنید. باید توجه داشته باشید که در این شیوه، ماساژور با استفاده از تکنیکهای سنتی سعی مینماید تا به شکل ریتمیک، گرفتگی عضلانی و ماهیچهای بدن را به صورت کامل درمان نماید. این ماساژ می تواند به کاهش دردهای بدن در دوران بارداری، کاهش استرس و کاهش تنش عضلانی کمک کند. افزایش گردن خون با تحریک مغز باعث ترشح هورمونهای سیتوکین شده که به تقویت سیستم ایمنی بدن میانجامد.

تمدد اعصاب همراه با انرژی دهنده و تقویت تاثیرات ماساژ تایلندی به مردم کمک می کند تا احساس کنند که از نظر روحی و فیزیکی بازسازی شده اند. ماساژ تایلندی می تواند گردش خون و بافت لنفاوی را از طریق استفاده از کشش های نرم افزایش دهد. با توجه به توضیحات بیان شده در زمینه تکنیک استفاده از این نوع ماساژ، میتوان گفت که در مرحله اول ممکن است ماساژ تای کمی دردناک به نظر برسد اما پس از گذشت یک دوره کوتاه، متقاضی نسبت به فشار و کشش واکنش غیر معمولی از خود نشان نمیدهد.

به جرات میتوان گفت که استفاده از ماساژ تای میتواند تا حدود 80 درصد بیماری آتروز را درمان نماید. فارغ از این که کدام نوع ماساژ را برای درمان مشکلات جسمی و روحی خود انتخاب میکنید، باید بدانید که برای بهرهمندی از فواید ماساژ، بهتر است به یک کلینیک مناسب مراجعه کنید و از یک تراپیست متخصص بخواهید تا ماساژ مورد نظرتان را اجرا نماید. روش ورز دادن معمولا باتوجه به نقطه مورد نظر انجام می شود. بر اساس طب سوزنی چین باستان این ماساژ بر روی قسمت های حساس بدن تاثیر گذاشته و میزان انرژی را تنظیم می کند.

پس از بالا رفتن سن بارداری نیز انجام این ماساژ به دلیل استفاده از طب فشاری توصیه نمیشود. خانمها همزمان با شروع دوران قاعدگی یا چند روز زودتر از آن با دردهای ناحیه شکم روبهرو هستند که علت اصلی آن انقباضات عضلات درونی بدن و اسپاسمهایی رحم و عضلات آن است. اگر به عفونت قارچی یا هرپس مبتلا هستید قبل از شروع ماساژ به پزشک خود اطلاع دهید. فرد متخصص با بررسی وضعیت سلامت متقاضی میتواند انجام و یا عدم انجام ماساژ تایلندی را تعیین نماید. اما می توان با اقداماتی قبل از زایمان احتمال وقوع این اتفاق را کاهش داد یا حتی از بین برد.

دیدگاهتان را بنویسید