ماساژ پرینه برای خانمهای باردار – فواید ماساژ پرینه – میسرست

فارغ از اینکه چند وقت یک بار این ماساژ را انجام میدهید، برای بیشترین فایده لازم است در هر بار ۵ دقیقه ماساژ را ادامه دهید. هیچ کس نمی تواند به شما مادر باردار تضمین دهد که کل مراحل زایمان طبیعی را تا زمان به دنیا آمدن نوزادتان، فاقد ریختن یک قطره اشک ادامه دهید. در ادامه باید از فرد بخواهید به صورت چهارزانو بنشیند. ماساژ زوجی ماساژی است که با شریک، دوست یا اعضای خانواده خود در یک اتاق انجام میدهید. در واقع این روش، ماساژی است که شما در یک اتاق مشترک با یکی از دوستان، شریک زندگی یا یکی از اعضای خانواده انجام میدهید.

معمولا میتوانید نوع ماساژی را که میخواهید انتخاب کنید و شما و شریک زندگیتان میتوانید بسته به ترجیحات و پیشنهادات در اسپا، نوع متفاوتی از ماساژ را دریافت کنید. ذهن خود را آرام کنید و نگران نباشید. ماساژ تایلندی با استفاده از یک سری حرکات شبیه به حرکات کششی یوگا، کل بدن را تحت تاثیر قرار میدهد. یکی از جذابترین مزایای ماساژ تای، کمک به جوانی و کند شدن فرآیند پیری در بدن است. در صورتی که در جوانی مشکل قلبی برای فرد ایجاد شود، باید این مساله را جدی بگیرد. همچنین تمامی این درمان ها برای درمان علائم ناباروری بدون حتی تشخیص علت اصلی این مشکل تجویز می شوند.

این پروسه نیز شبیه به آنژیوپلاستی است با این تفاوت که در نوک کاتتر یک تیغ مخصوص با قابلیت چرخش قرار دارد تا پلاک رسوب شده در شریان ها را جدا کند. در تمام طول ماساژ قلبی آرنج باید کاملا صاف باشد و به هیچ عنوان خم نشود و دست، عمود بر قفسه سینه قرار بگیرد. ماساژ در همه جای دنیا جزء نرمش های آرام بخش به حساب می آید و همه کشورها در حال ارتقاء آن هستند و رفته رفته این نرمش در حال وارد شدن به چرخه سلامتی انسان است. در طول این ماساژ میتوانید لباس کامل بپوشید.

ممکن است تعجب کنید که جدا از بسته بندی کیف بیمارستان یا شرکت در کلاس تولد ، برای آماده شدن برای روز بزرگ چه کاری می توانید انجام دهید. همچنین میتوانید چند ماساژ با درمانگران مختلف رزرو کنید تا ببینید کدام یک را ترجیح میدهید. شما میتوانید یک توصیه شخصی برای یک ماساژدرمانگر از یک پزشک، دوست یا وبسایتهای آنلاین دریافت کنید. همیشه انتظارات و مقاصد خود را با ماساژدرمانگر در میان بگذارید و اگر چیزی وجود دارد که با آن راحت نیستید صحبت کنید. خب حالا برای انجام ماساژ قلبی لازم است که انگشتان را در نیمه تحتانی استرنوم یا استخوان جناغ قرار داده و برای این منظور باید لباس نوزاد را باز کرد و در ناحیه قفسه سینه تمرکز و توجه نمود.

شاید قبلاً یکی از عزیزان شما برای رهایی شما از خستگی یک روز طولانی، شما را ماساژ داده باشد. به صورت کلی ماساژ تایلندی در دو نوع ماساژ جنوبی و شمالی انجام میشود که هر کدام از تکنیکهای ماساژ با یکدیگر کمی متفاوت است. در این نوع ماساژ از فشار سبک تا متوسط استفاده میشود. این ماساژها معمولا 10 تا 30 دقیقه طول میکشد. ماساژ شیاتسو معمولا 60 تا 90 دقیقه طول میکشد. حتی در صورتی که افراد به افسردگی نیز مبتلا باشند، ماساژ درمانی به روش تایلندی، روش مناسبی برای کمک به درمان این اختلال روحی و روانی میباشد.

یکی از مهمترین مزایای ماساژ تای، کمک به برطرف کردن استرس، اضطراب و افسردگی است. این نوع ماساژ به پایین آوردن سطح کورتیزول که همان هورمون استرس در بدن است، کمک میکند و علائم استرس و اضطراب را در بدن کاهش میدهد. این موضوع باعث افزایش سلامت و کند شدن روند پیری در بدن میشود. متفاوت باشد. خوشبختانه در صورت عدم وجود بیماری های دیگر این دردها بیشتر از 2 الی 4 روز طول نمی کشند و با مسکن های بدون نسخه و داروهای گیاهی و مراقبت های خانگی کاهش پیدا می کنند و قابل تحمل هستند. در این نوع ماساژ درمانی معمولا ماساژ در جهت جریان خون صورت می گیرد.

ماساژور برای اجرای کامل این نوع ماساژ، از دستها، زانو و پاهای خود استفاده میکند. در طول ماساژ، درمانگر شما از انگشت شست، ترکیبی از کار با تمام انگشتان و کف دست خود برای ماساژ نقاط خاصی از بدن استفاده میکند. ماساژ شیاتسو کل بدن را تحت تاثیر قرار میدهد، اما درمانگر شاید روی نواحیای از بدن شما تمرکز کند که نیاز به توجه بیشتری دارند. به دنبال این واکنش در بدن، مواد مغذی بیشتری به مغز میرسد و در نتیجه قدرت تمرکز و یادگیری افزایش مییابد.

این حرکت از ماساژ درمانی به افزایش گردش خون در صورت کمک میکند و باعث میشود تا اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به گلبولهای قرمز اطراف چشم وارد شود. اولین حرکت کششی جهت ماساژ برای سردرد در ماهیچه پایه جمجمه انجام میگیرد. فشار را با حرکت دادن انگشت خود به شکل U به راست و چپ حرکت دهید. اکنون از شست و انگشت دست خود استفاده کنید و به آرامی قسمت فرورفتگی پشت قوزکها را به طرف پاشنه پا فشار دهید.

انگشنتان را به آرامی به سمت راست و پایین و همچنین به سمت دو طرف واژن فشار دهید تا کشش در این ناحیه ایجاد شود. اگر فکر میکنید ممکن است عفونت واژن دارید این ماساژ را امتحان نکنید. اگر دچار هرپس یا هر نوع عفونت واژن هستید از قبل در مورد ماساژ پرینه با پزشک خود مشورت نمایید. ماساژ تایلندی سیستم ایمنی بدن که یکی از مهمترین فاکتورهای حفظ سلامتی در بدن است را تقویت میکند. قرارگیری در فضایی آرام و بدون استرس، به همراه گوش دادن به موسیقی ملایم و همچنین ماساژ برای ریلکس شدن بدن تاثیر فوقالعادهای بر جذب انرژی مثبت و آرامش میگذارد.

ماساژ نقطه ماشه ای، تکنیکی است که در آن ماساژور ها و فیزیوتراپیست ها با وارد کردن فشار به بافت نرم عضلات به صورت نقطه ای، درد و کوفتگی را از بین می برند. ماساژ عمل مالش و ورز دادن بدن با استفاده از دست است. علاوه بر مزایایی که در بالا به آن اشاره شد، این نوع ماساژ برای بسیاری دیگر از اندامها و ارگانهای بدن مفید میباشد. طبق گفته انجمن قلب آمریکا ممکن است شما فردی آرام و ریکلسی باشید اما دارای فشار خون بالا باشید. دادن تنفس مصنوعی که باعث بالا آمدن قفسه سینه مصدوم می شود.

قبل از اینکه بخواهیم ماساژ قلبی را به شما آموزش دهیم، باید بگوییم اگر ناحیه قفسه سینه بیمار آسیب شدیدی دیده بود، بهتر است تا هیچ اقدامی انجام ندهید و فقط منتظر آمدن نیروهای امدادی باشید. از آنجایی که طب فشاری یکی از تکنیکهای اصلی این ماساژ است، باعث بهبود وضعیت گردش خون و انتقال مواد مغذی مختلف به سلولهای بدن میشود. همچنین بدن شما در موقعیتهای مختلف کشش را تجربه میکند و در حالتهایی شبیه پیچ خوردگی قرار خواهید گرفت. خب حالا کودک را روی زمین قرار داده و وقتی که کودک بیهوش میباشد کمیسنگین تر و شل میباشد پس چه اتفاقی میافتد و آن این است که سر و گردن کودک شل و به پایین افتاده و خم شده و راه هوایی هم خم شده و بسته میشود و نیاز است که آن را باز کنیم.

در طول ماساژ یا به پهلو دراز میکشید یا روی میز مخصوص طراحی شده با جای مخصوص برای شکم قرار میگیرید. با این حال تحقیقات کمی به ماساژ تراپی در سر و شانهها و تاثیر آنها بر درد اشاره کردهاند. به همین منظور ماساژور تمام توان خود را به کار میگیرد تا این ماساژ را به خوبی انجام دهد. در صورتیكه شخصیت و خصوصیات اخلاقی درمانگر خود را نمی پسندید فرد دیگری را جستجو كنید كه با او احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

همانطور که گفتیم این روش نوع دیگری از انواع ماساژ است که در آن شما لباس کامل میپوشید. در این مطلب کوشیدیم تا شما را با انواع ماساژ و اینکه کدام نوع میتواند برای شما مناسب باشد، آشنا کنیم. در صورت عدم امکان، نیازی به انجام آن نیست. زیرا گاهی اوقات باید فشار عمیقی به نواحی مختلف بدن وارد شود و کشش به خوبی صورت بگیرد. حال که متوجه شدید ماساژ تایلندی چیست و چگونه انجام میشود، بهتر است تا به بررسی مزایای این ماساژ برای بدن بپردازیم تا کاملا با مزایای و سبک درمانی این نوع ماساژ آشنا شوید.

این گونه سردردها تا زمانی که باعث ایجاد فشار شدید در بدن نشود نیاز به درمان ندارد و با استراحت در منزل رفع میشود. این ماساژ که تماما با کمک مهارت دستها انجام میشود، یک کشش مفید و مثبت در بدن ایجاد میکند که باعث تخلیه انرژی منفی و جذب انرژی مثبت در بدن میشود. این نوع ماساژ بر فشار ملایم تمرکز دارد و برای آرامش و کاهش تنش خفیف خوب است. شاید برایتان جالب باشد تا بدانید ماساژ درمانی به روش تایلندی، به افزایش تمرکز و قدرت یادگیری کمک زیادی میکند. خوب است تا بدانید ماساژ درمانی به روش تای، باعث تحریک فعالیت سلولهای بدن میشود.

این ماساژ ذهن و جسم را از احساسات منفی رها میکند و باعث آرامش روح و اندامهای بدن میشود. در این شیوه، از فشار ریتمیک استفاده میشود. در نتیجه این واکنشها، خطر ابتلا به بیماریهایی نظیر بیماریهای قلبی و عروقی، کلسترول خون، فشار خون، دیابت، آرتریت و… علت و عوامل خطر درد پریود چیست؟ مطالعات کوچک نشان داده است که چند بار ماساژ در هفته همراه با مصرف آنتی بیوتیک می تواند باعث تسکین درد و فشار شود. از فناوری های تحریک اعصاب پوست(TENS)، انقباض ماهیچه(EMS) و انتقال پیام درد به طناب نخاعی(IFT) در این نوع از ماساژور برقی بدن استفاده می شود که مطالعات نشان داده است در التیام دردهای عضلانی، مخصوصا در ناحیه کمر و گردن موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید