ماساژ پروستات و تاثیرات آن بر تحریک و لذت جنسی مردان

کاروتن، ویتامین های A و C، کلسیم، آهن و آنزیم پاپئین موجود در میوه پاپایا سبب تنظیم و سهولت جریان خون و در نتیجه درمان درد های شدید شکم و کمر در دوران قاعدگی می شود. روغن اسطوخودوس دارای خواص ضد درد و ضد التهابی طبیعی بوده و بوییدن آن یا ماساژ شکم با آن به درمان سریع و فوری درد قاعدگی کمک میکند. انگشتان خود را در این حالت کشیده به مدت ۱ تا ۲ دقیقه نگه دارید.سپس انگشتان خود را به سمت داخل و بیرون به آرامی و به حال U ماساژ دهید. ماساژ پرینه همچنین می تواند در حین زایمان انجام شود تا ناحیه شل بماند تا به جای پارگی کشیده شود.

انجام ماساژ پرینه، پوست پرینه را نرم نموده و به کشش راحت پوست آن منطقه تا حدود 10 سانتی متر کمک خواهد کرد. با یک کمپرس گرم، مهبل و منطقه ی زیر واژن را گرم کنید. حتی وقتی که در دوران بارداری ماساژ پرینه برای زایمان راحت را با دقت انجام داده اید، خوب است چهار تا شش هفته پس از زایمان از پزشک بخواهید شما را برای بررسی کف لگن و تمرینهایی برای بهبودی سریعتر شما به یک فیزیوتراپ معرفی کند، خصوصا اگر دچار نقص عملکرد کف لگن، درد یا بیاختیاری شدهاید.

یکی از بهترین شیوههای مقابله با این دردها و پیشگیری از بروز آنها بهرهمندی از ماساژ است که بهطور کلی متمرکز بر عملکرد رحم و عضلات وابسته به آن و جریان گردش خون در این ناحیه است. به عنوان کسی که در مورد تولد ساده لوح است و به وضوح شوخ طبعی بسیار نابالغی دارد ، من کل این مفهوم را خنده دار و غیرضروری می دانم اما وقتی شروع به صحبت با دوستان بیشتر و خواندن کتاب های بیشتر کردم ، به سرنوشت خود پی بردم: مجبور شدم ماساژ پرینه را امتحان کنم.

از آنجاکه نوزاد هنگام تولد باید از مسیری کاملا باریک عبور کند، ممکن است با خود فکر کنید چه کاری میتوانید برای آمادگی بیشتر بدن جهت تولد نوزاد انجام بدهید. همچنین ماساژ دادن پاها گردش خون در این منطقه را افزایش داده و باعث احساس راحتی در آنها میشود که این مورد نیز ارتباط مستقیمی با کاهش میزان استرس در بدن دارد. این ممکن است به شما کمک کند تا از نظر جسمی و روحی وارد منطقه شوید.

در نظر داشته باشید که از دکتر یا مامای خود س askingال کنید که آیا آنها پیشنهادات خاصی برای زمان شروع ماساژ و چند بار انجام آن دارند؟ در صورتی که ماساژ میاندوراه کاری سخت و وقتگیر است، اشکالی ندارد از انجام آن صرف نظر کنید. چگونه ماساژ میاندوراه انجام دهیم؟ اگر روش هایی که در این مقاله به شما آموزش می دهیم باعث بهبود دردهای پریودی شما نشود باید به پزشک مراجعه کنید زیرا ممکن است مشکل جدی مانند کیست های بزرگ و دردناک وجود داشته باشد. اگر شما هم فکر نمی کنید ماساژ پرینه WTF چیست ، امیدوارم که آنها رژگونه شما را نجات دهند.

احیاء قلب و ریه (سی-پی-آر)، تکنیک نجات بخشی است که در شرایط متعددی مثل حمله قلبی یا غرق شدن، که شخص از هوش رفته و دیگر نفس نمی­کشد، به کار می­رود.قبل از عملیات احیاء، خاطر جمع شوید که فرد حقیقتا بی­هوش است و نفس نمی­کشد. توجه : تا حرکت کردن مصدوم یا رسیدن تیم اورژانس چرخه 30 ماساژ قلبی و دو تنفس مصنوعی ادامه داده شود. باردار بودن شما را با دنیای جدیدی روبرو می کند – از خریدهای “اجباری” (خدا شما را رحمت کند ، بالش بارداری) تا بیماری های ناخواسته زیبایی (چرا لبهای من لعنتی خشک است؟). ممکن است کمی ناخوشایند باشد، اما مدت زیادی طول نمی کشد.

اگرچه ماساژ تضمین نمی کند که شما پاره نخواهید شد یا به روشهای دیگری مانند اپیزیوتومی یا بخیه نیاز ندارید ، اما می تواند به شما کمک کند برخی از احساساتی را که هنگام ورود کودک به دنیا احساس می کنید ، پاک کنید. انتخاب نوع خاص به اولویت شخصی ، دسترسی و بودجه شما بستگی دارد. یکی از نکات ارزشمند در انجام این نوع ماساژ عدم پیچیدگی آن است که سبب می شود برای تمام افراد کارآمد باشد.

تمام پزشکان توصیه میکنند که در دوران بارداری و قبل از آن، مادر باید از استرس و اضطراب دور باشد. تنها جواب اين سوال در يك كلمه نهفته است، ماساژ درماني با ماساژورهای برقی از زمان هاي قديم ماساژبهترين راه حل تسکین دردهاي عضلاني ، کاهش استرس و احساسات منفی است . این سبک از ماساژ کمک زیادی به بهبود کمر درد، درد های میگرنی، کاهش استرس و بهبود انعطاف پذیری بدن می کند. با این حال، مناطق خاصی در بدن وجود دارد که ماساژور باید در بیماران سرطانی از ماساژدادن آنها اجتناب کند. در این روش با فشار دادن نقاط خاصی از کف پا میتوان سردردها را تسکین داد.

انواع ديگرى از ماساژ كه انواع ماساژورها از تكنيک ان استفاده مى كنند موارد ذيل را مى توان نام برد. یکی از رایج ترین راه های رفع سردرد ،استفاده از مسکن هاست .گرچه وقتی مسکن مصرف کنیم ، تقریبا مطمئنیم که سردرد طی دقایق آینده از بین خواهد رفت (البته برخی از انواع سردرد با مسکن هم از بین نمی رود) ولی خوب می دانیم که مصرف بدون برنامه و بدون نظارت مسکن ها چه عوارضی به همراه خواهد داشت.مثل مشکلات گوارشی ، شنوایی ،آسم و غیره…

این گونه سردردها تا زمانی که باعث ایجاد فشار شدید در بدن نشود نیاز به درمان ندارد و با استراحت در منزل رفع میشود. در حقيقت جدا از ورزش منظم ، ماساژ دادن قسمت هایی از بدن و عضلات نوعی آرامش را در بدن تزريق مي كند.همچنين اشکال مختلف ماساژ برای بدن مفید است و گردش جریان خون و اکسیژن به بافت ها را افزایش می دهد. حتی ممکن است بخواهید در مورد ماساژ پرینه در حین زایمان از ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود بپرسید. پس خواندن این متن را از دست ندهید، چراکه قصد داریم اطلاعاتی مفید و کاربردی را در خصوص خرید این وسیلهی کاربردی ارائه دهیم، تا خریدی درست و مقرون به صرفه را تجربه نمایید.

بسیاری از کلینیک ها درمانگران بی تجربه را استخدام می کنند. بیش تر درمانگران بی تجربه قبل از ماساژ مجوز پزشک را درخواست می کنند. 2. با ماساژ پرینه هر چند ممکن است تاثیر چندانی در مراحل کششی زایمان خود احساس نکنید اما در طول بارداری با تکرار آن عضلات مقعد و مهبل را منعطف تر خواهید کرد که در نتیجه در طول زایمان باعث کاهش درد می شود. این کار را در هر نوبت حداقل سه بار تکرار کنید.

برخی منابع می گویند ممکن است ماساژ را هر روز یا یک روز در میان تکرار کنید. يادتان باشد از لحظه بروز ايست قلبي، هر دقيقهاي كه احياي قلبي- تنفسي ديرتر شروع شود، شانس زنده ماندن فرد بين 7 تا 10 درصد كاهش مييابد. هر بار که فشار را از روی جناغ برمی­دارید، تماس دست­ها را با قفسه سینه حفظ کنید و محل استقرار آنها را عوض نکنید. یک مطالعه روی بیش از 700 زن گزارش کرد که اکثریت آن را قابل قبول می دانند، در زایمان بعدی دوباره این کار را انجام می دهند و آن را به دیگران توصیه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید