ماساژ پروستات موجب افزایش نعوظ در مردان میشود

تاثیر سلامت سیستم گوارش بر باروری و بارداری حائز اهمیت است. ارتقاء سلامت تخمک یکی از اصول بنیادین بارداری طبیعی است که از طریق مصرف غذاهای کم حجم مغذی و آنتیاکسیدان تامین میشود. این ماساژ برخاسته از طب سنتی چینی و ایدههای مشابه طب سوزنی است البته بدون سوزن میشود. بروز هرگونه مشکل در هر ناحیه نشانه انسداد یا رکود چی (انرژی که طبق عقاید طب سنتی چینی در بدن جریان دارد) است.

بروز حالت «رحم سرد»، این اصطلاحی است که در طب سنتی چینی برای بیان عدم قاعدگی صحیح به کار میرود. ماساژ باروری به درمان انحراف رحم و فشردگی ناشی از فشار رودهها و عدم گردش خون کمک میکند. ماساژ باروری روال آرامبخشی است که میتوانید بهعنوان یک درمان تسکیندهنده به کار رود. میتوان بسیاری از مشکلات سلامتی را به گردش خون ربط داد. طبيعي است كه وقتي در چندقدمي شما كسي به زمين بيفتد هول شويد و ندانيد چه كاري بايد انجام دهيد و حتي اگر احياي قلبي هم بلد باشيد نتوانيد آن را انجام دهيد.

اگر بیش از حد به فشار حساس هستید از انجام این نوع ماساژ خودداری کنید. مطلب پیشنهادی: عوارض خوردن بیش از حد قهوه، نوشیدن زیاد قهوه چه عوارضی می تواند داشته باشد؟ افرادی که مبتلا به فشار خون بالا هستند: ماساژ درمانی هرچند در مدیریت استرس و کاهش فشار خون موثر است، ممکن است منجر به کاهش بیش از حد فشار خون شود. علم چندان از انعکاس درمانی برای درمان کامل سردرد حمایت نمیکند همچنین مطالعات انجام شده در این زمینه اندک است و باید برای اثبات اثرات انعکاس درمانی مطالعات گستردهتری انجام شود.

برای وضعیتهای حاد تعداد جلسات درمان بستگی به طبیعت بیماری دارد. این روش که در آن زمان نوعی درمان مذهبی محسوب می شد کارآمد واقع شد و دکتر شیواگو کومارپای روش انجام این ماساژ را به راهبان بودایی آموخت، راهبان همیشه در حال کوچ بودند و روش دکتر کومارپای به تایلند رسید. همچنین تحقیقات ثابت کردند که ماساژ پا برای میگرن نیز میتواند مفید واقع شده و از میزان دردهای آن بکاهد. ماساژ پروستات در واقع راهی برای خروج مایعات از داخل مجاری ادراری و پروستات میباشد و از این طریق میتوان مایعات اضافی به جای مانده در این نواحی را خارج نمود.

علاوه بر آن مدفوع داخل روده آن را سنگین کرده و وزن اضافی روی رحم، تخمدانها و لولههای فالوپ وارد میکند. ترکیب گلاب و گلیسیرین علاوه بر رفع چین و چروک از پوست سبب زیبایی و لطافت پوست شما می شود .برای گونه گذاری گلاب و گلیسیرین را ترکیب کرده و بر روی پوستتان قرار دهید .ماساژ پوست صورت با این ترکیب شگفت انگیز نتایج درخشانی را در راه گونه گذاری و چاقی صورت برایتان به ارمغان می آورد . با زیاد شدن استحکام و تقویت شدن پوست، پف و چین و چروک صورت کم میشود.

با ماساژدرمانی، بین هیپوتالاموس و تخمدان یک ارتباط موثر برقرار میشود که به آن، چرخه بازخورد میگویند و باعث تنظیم و کنترل هورمونهای تولیدی بدن میشود. رفع یبوست و کنترل حالات روانی و استرسهای عصبی هم از دیگر مواردی است که مبتلایان به سندروم تخمدان پلیکیستیک باید رعایت کنند. این فرآیند “چرخه بازخورد” نامیده میشود که میزان هورمونهای تولیدی بدن را کنترل میکند. شاید جالب باشد که بدانید با انجام منظم ماساژ رحم اغلب این درد برطرف میشود.

آیا تا به حال دچار درد شدید قاعدگی شدهاید؟ ماساژ به عنوان روشی برای افزایش شانس بارداری و داشتن رحم سالم به کار رفته است. فارغ از اینکه چند وقت یک بار این ماساژ را انجام میدهید، برای بیشترین فایده لازم است در هر بار ۵ دقیقه ماساژ را ادامه دهید. این حرکت را ۳۰ بار تکرار کنید. Effleurage: شامل پخش و حرکت دادن عضلات همراه با سرعت و فشار می شود تا آرامش و انرژی تخلیه شده غدد لنفاوی مجددا بدست آید. ماساژ رفع گرفتگی عضلات با رفع گرفتگی بافتها منجر به کسیژن رسانی به اندامهای جنسی میشود که برای بارداری موثر است.

ماساژ باروری میتواند با خونرسانی و تامین اکسیژن و مواد غذایی برای تخمکها به تخمدانها کمک میکند. ماساژ سوئدی می تواند به آزاد سازی گره های عضلانی کمک کند. پرینوم یک پوست نرم در نزدیکی واژن میباشد که به دلیل همین نزدیکی به واژن ممکن است در اثر فشار زایمان دچار پارگی شود به خصوص در بانوانی که اولین زایمان شان را تجربه میکنند. شواهد علمی در این خصوص محدود است.

توجه: از ماساژ مستقیم تخمدان مبتلا به کیست تخمدانی اجتناب کنید به خصوص اگر اندازه کیست تخمدانی بسیار بزرگ باشد. ممکن است ارائه دهنده خدمات درمانی شما آن را مطرح نکند، بنابراین اگر به ماساژ پرینه علاقه دارید، در مورد آن سوال کنید. شریان اصلی تامینکنندهی خون رحم، خون مورد نیاز پاها را نیز فراهم میکند. دلیل نیاز به آن: اگر شما به درستی غذا نمی خورید، سیگار می کشید، از مشروبات الکلی استفاده می کنید و بدن شما توانایی تنظیم ترشح مناسب هورمون ها را ندارد و تکسین ها تمام نقاط بدن شما را اشغال کرده اند، بهتر است خیلی سریع به این ماساژ رجوع کنید.

بسته به نیاز شما احتمالا فشار عمیق با مکثهای آرامبخش جایگزین شود. برخی از ماساژها همانند ماساژ کالیفرنیایی، ماساژ اِسالن، ماساژ تایلندی و ماساژ وِتسو در رده ماساژهای ملایم قرار میگیرند و ماساژ شیاتسو، ماساژ ورزشی، ماساژ سوئدی در دسته ماساژهای عمیق و شدیدتر جای دارند. شاید متوجه شده باشید هنگامی که ماساژ را شروع میکنیم ناحیه شکم فشرده و سفت به نظر میرسد. در طول هزاران سال روغن کرچک بهعنوان مادهای درمانی به کار رفته است. همانطور که در ابندای مطلب اشاره شد کافئین می تواند گرفتگی عضلات و دردهای قاعدگی را تشدید کند، بنابراین سعی کنید پیش از قاعدگی و در طول این دوران، از مصرف قهوه پرهیز کنید.

سردرد تنشی یکی از شایعترین انواع سردرد است و چون دلایل زیادی در بروز آن دخیل هستند، بسیاری از افراد در طول زندگی دچارش میشوند. زندگی بیتحرک و پراسترس گردش خون را تهدید میکند. این اشخاص باید زمان خواب و بیداری خود را تنظیم کنند و در ابتدای شب بخوابند تا هورمونهای آنها تنظیم شود. ماساژ درمانی عادتی که از زمان های قدیم در میان افراد مرسوم بوده و هر نقطه از بدن که در آن دردی احساس می شد، به کمک ماساژ درمانی اقدام به رفع درد آن ناحیه می کردند.

ممکن است بافتها به مرور زمان پیچ خورده و دچار چسبندگی شود. ماساژ باروری با از بین بردن چسبندگی بافتهای زخمی به بهبود رحم و عملکرد آن به بارداری موفق کمک میکند. دانشمندان هنوز در حال بررسی علت بهبود و آرامش ماساژ شیاتسو هستند. رفلکسولوژی برای افرادی که به دنبال آرامش یا بازیابی سطح انرژی طبیعی خود هستند، بهترین انتخاب است. حرکات آرام و عمیق در این روش به آرامش بدن و انتشار جریان خون تازه به ناحیه درد کمک میکند. ماساژ کبد به دفع سموم و هورمونهای زائد بدن کمک میکند.

ماساژ باروری شامل ماساژ کبد نیز میشود. البته ماساژ پروستات بسیار کوتاه بوده و سریع انجام میشود. ماساژ شکم برای بهبود عمل گوارش و کاهش استرس در دوران بارداری بسیار مفید است. ماساژ شکم برای بهبود عمل گوارش و کاهش استرس بارداری بسیار مفید است. این گونه تصور می شود که این نقاط برای جریان انرژی حیاتی بدن که “چی” نامیده می شود، اهمیت زیادی دارند. چی نی تسانگ به رفع انسداد کمک میکند، سپس نیروی حیات جریان یافته و بدن خود به خود التیام مییابد.

ماساژ بارداری در بازگشت خون به قلب برای دریافت اکسیژن، حرکت لنف و دفع سموم از اندامها و عضلات به بدن کمک میکند. داشتن جریان خون سالم کلید اصلی بارداری و سلامت عمومی است چرا که دریافت خون تازه، پاک و اکسیژندار توسط اندامها و سلولها اهمیت زیادی دارد. تحریک منطقهی واکنشی رفع انسداد کمک میکند و جریان خون و نیروی حیات(چی) به آن اندام بازمیگردد. برخی از NSAID های خوراکی در برخی بانوان موثر نیستند، اما می توانند به کاهش درد کمک کنند. بافت زخم به جا مانده از یک جراحی یا بیماری التهابی لگن باعث درد زیادی در دوران قاعدگی میشوند.

این ماساژها مجموعه ای از تکنیک های ساده ماساژ مانند چی نای تانگ (ماساژ ارگان آسیایی)، طب فشاری، رفلکسولوژی، ماساژ بافت های عمیق و ماساژ درمانی برای بهتر شدن چرخه قاعدگی، سلامت باروری و باردار شدن شماست. در قسمت اول به شما نحوه انجام ماساژ چشم با کمک انگشتان را آموزش دادیم اما در این قسمت قرار است شیوه ماساژ درمانی به کمک ماساژور چشم که به صورت برقی کار میکند را آموزش دهیم. انگشتان دست باید یک مثلث تشکیل دهند. نوشیدن یک فنجان از این دمنوش تأثیر چشمگیری در کاهش درد و رفع تهوع افراد در دوره پریود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید