ماساژ قلبی – دکتر مرسی پایگاه جامع اطلاعات پزشکی و درمانی

با فشاری خیلی محکم و حرکات دورانی کوچک، انگشتانتان را کمکم در امتداد خط رویش مو به سمت بالا حرکت دهید. ترکیب گلاب و گلیسیرین علاوه بر رفع چین و چروک از پوست سبب زیبایی و لطافت پوست شما می شود .برای گونه گذاری گلاب و گلیسیرین را ترکیب کرده و بر روی پوستتان قرار دهید .ماساژ پوست صورت با این ترکیب شگفت انگیز نتایج درخشانی را در راه گونه گذاری و چاقی صورت برایتان به ارمغان می آورد . برای همین بسیاری از مردم دنبال راههایی غیر از ورزش و رژیم برای لاغر كردن صورت هستند؛ البته باید بدانید بهطور علمی هیچ محصولی نمیتواند قسمتی از بدن را بهطور موضعی چاق یا لاغر كند و كرمهایی هم كه در بازار برای رفع چاقی صورت موجودند یا اصلا موثر نیستند یا تاثیرشان موقتی است.

سیب یکی از مواد غذایی موثر برای افزایش حجم گونه های شماست که قطعا به شما کمک می کند تا گونه هایی چاق و توپر داشته باشید. در ادامه شما را با بهترین ماسک های چاق کننده صورت به همراه خراطین آشنا می کنیم .این ماسک ها علاوه بر چاقی صورت و تاثیر گذاری بیشتر روغن خراطین در شفافیت و لطافت پوست نیز نقش موثری دارند . فشارهای دائمی معمولا بر روی نقاط حساس بدن تاثیر منفی می گذارند و سبب می شوند که مواد زائد در این قسمت ها انباشته شود.

ماساژ اگر بطور ضحیح انجام شود، باعث کاهش درد در نقاط مختلف بدن و رسیدن به آرامش میشود. این نقطه در پایه اسکلت سر در حفرههای موازی بین دو عضله عمودی گردن ما واقع شده است؛ برای استفاده از این نقطه فشار، انگشت اشاره و انگشت وسط هر کدام از دستان خود را بر روی این نقاط قرار دهید. میتوانید از این گیاهان برای بخور دادن استفاده كنید؛ یعنی مقداری از این گیاهان را در آب بریزید و بجوشانید و بخور دهید.

میتوانید بین 20 تا 100گرم از این پودرها استفاده كنید. چقدر چربی دارند پس در قدم اول و مهم باید چربی غذایتان را كنترل كنید تا این چربی در صورتتان تجمع پیدا نكند؛ اول اینكه غذاهای مناسب و كمچرب بخورید و فستفودها و چیزهایی مثل سس را از زندگیتان حذف كنید و در عوض سبزیجات، روغنهای گیاهی و لبنیات كمچرب را جایگزین كنید. میزان پودر به اندازه صورتتان بستگی دارد. مقدار منیزیم مورد نیاز هر فرد در دوران قاعدگی به شدت درد، شرایط جسمی و سایر عوامل مختلف بستگی دارد.

سردردهای بدن به دلایل مختلف ایجاد میشوند لذا شناخت منشا دردهای ایجاد شده میتواند تا حدود زیادی باعث درمان بیماری شود. یکی از بهترین روشهای تسکین سردردهای ناشی از خستگی و فعالیتهای روزانه استفاده از روشهای فشار درمانی است. بسیار خوب است که بتوانیم با استفاده روشهای درمانی غیرتهاجمی و غیرشیمی دردها و بیماریهای بدن را تسکین دهیم. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، ایست قلبی علتهای مختلفی از جمله بیماریهای قلبی، تنفسی، انسداد راه هوایی، مسمومیت با داروها و مواد مخدر، برق گرفتگی، غرق شدن، سرما زدگیهای شدید و غیره دارد که متاسفانه بسیاری از این موارد، در بیرون از مراکز درمانی رخ داده و در صورتیکه اطرافیان نتوانند بهموقع اقدامات لازم را صورت دهند، بیمار یا مصدوم، قبل از رسیدن نیروهای امدادی جان خود را از دست میدهد.

دهانتان را برداشته، مجددا نفس­گیری کنید و بار دیگر به دهان بیمار بدمید. جهت استفاده از روغن خراطین برای گونه گذاری می بایست ابتدا این روغن را تهیه کنید .سپس پس از تمیز کردن صورت و گونه ها و ماساژ پوستتان روغن خراطین را بر روی پوست صورت خود بمالید .طریقه ماساژ صورت با روغن خراطین و نحوه استفاده روغن خراطین در تصویر زیر به خوبی نمایش داده شده است کافیست پوست صورتتان را به مدت 3 الی 5 دقیقه ماساژ دهید سپس روغن را به پوستتان بمالید و مجددا پوستتان را به مدت 3 دقیقه ماساژ دهید تا روغن به خوبی جذب پوستتان شود .این عمل را برای کسب نتیجه مطلوب تر روزی سه مرتبه و به مدت سه ماه تکرار نمایید.

حرکت توپ بر روی کمرتان باید مطابق تصویر زیر باشد. این یکی از ساده ترین تمرین های ورزشی برای گونه گذاری محسوب می شود.برای انجام تمرینات بیشتر تصویر زیر را با دقت مشاهده کنید. یا به کشیدگی عضلات و به بهبودی پس از آسیب ورزشی کمک کند. مطالعات نشان می دهد که ماساژ صورت موجب بهبود گردش خون در صورت می شود و با تحریک نمودن عضلات صورت، باعث سفت شدن بافت های صورت می شود، خطوط ریز پوست صورت را صاف می کند و به جریان لنف کمک می نماید. برای تهیه این ماسک سه تا 4 عدد سیب را با 4 عدد هویج درون آب میوه گیری بریزید و برای چاقی عضلات صورت و گونه گذاری ترکیب به دست آمده را بر روی صورتتان بمالید و پس از خشک شدن پوستتان صورتتان را با آب ولرم بشویید .

مدتها رژیم گرفته و ورزش كردهاید به امید چند كیلو لاغرتر شدن اما حالا میبینید هنوز صورتتان به قول قدیمیها تپل است. همزمان، لب پایینتان را روی لب بالا بگذارید، انگار با كسی قهر كردهاید. همسرتان میتواند با رعایت نکات بالا ماساژ را انجام دهد. به غیر از سبزیجات و حبوبات كه نفاخ هستند، سیب هم با همه فوایدی كه دارد، میتواند باعث نفخ شود. همانگونه که دانستید ماساژ پرینه میتواند به بانوان باردار کمک کند تا زایمان کم درد و بدون پارگی داشته باشند. این پارگی گاهی بسیار خفیف است و ممکن است در طی چند روز الی یک هفته ترمیم یابد، گاهی هم ممکن است تا انتهای اسپکتروم ادامه داشته باشد و نیازمند چندین هفته برای بهبودی باشد.

ماساژور شما ممکن است سنگی در دست داشته باشد زیرا با استفاده از تکنیک های ماساژ سوئدی با فشار ملایم، قسمت های مختلف بدن شما را ماساژ می دهد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید صورت ما دارای صدها نقطه فشاری مختلف است که هر کدام با بخش خاصی از بدن در ارتباط هستند. یك راه دیگر هم استفاده از حوله مرطوب است. یك راه دیگر استفاده از روغنهاست. کره یکی دیگر از ابزارهای خانگی مفید برای ساخت گونه هایی جذاب و حجیم است که با تامین رطوبت مورد نیاز پوست پوستتان را زیبا و شفاف می نماید .برای تهیه این ماسک کافیست مخلوطی از کره و کمی شکر تهیه کنید و این مخلوط را بر روی گونه های خود قرار دهید.پس از حدود 15 دقیقه پوستتان را بشویید و از نرمی پوستتان لذت ببرید .

بهترین راه برای خوردن این سبزیجات مفید بخار پز كردن آنهاست. بیشتر گیاهان قابض (جمعكننده اندام) برای لاغر كردن صورت مفید هستند چون خاصیت جمعكنندگی پوست را هم دارند. خیلیها ماساژ را برای لاغر شدن صورت توصیه میكنند اما باید بدانید این ماساژ در صورتی به شما كمك میكند كه شرایط آن را رعایت كنید. برای این كار پودر یكی از این دو گیاه را در مقداری آب بجوشانید و با كمی سركه مخلوط كنید و روی صورت بمالید. بعد به آهستگی رها كنید سپس این تمرین را دوباره شروع و حدود 10 بار تكرار كنید. یک الی دو دقیقه بگذارید پرینه کشش را ادامه دهد، سپس انگشت های خود را به سمت واژن بالا بیاورید و دوباره این کار را تکرار کنید.

اگر تا به حال اصطلاح ماساژ قلبی را شنیده باشید، حتما به خوبی میدانید که این کار با احیای قلب رابطه مستقیمی دارد. اگر ماساژ پروستات را برای مقاصد جنسی انجام دهید، اغلب به دستیابی به حالت انگیختگی کمک می کند. نحوه استفاده از روغن خراطین برای گونه گذاری به چه صورت می باشد ؟ اگر شما پیش از زایمان بدانید که چه چیزی در انتظارتان است میتوانید بهتر با آن روبهرو شوید. همزمان با رژیم و ورزش و رعایت نكات تغذیهای میتوانید از راههای طب سنتی هم چاقی صورتتان را از بین ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید