ماساژ تایلندی چیست و چگونه انجام میشود ؟

به منظور تأمین و جبران خواب مورد نیاز بدن در زمان پریود استراحت و چرت کوتاه و عمیق در طول روز به صورت منظم گزینه مناسبی است. جهت کسب نتاج بهتر در این زمینه نوشیدن این محلول به صورت منظم 3 بار در روز توصیه می شود. سلولیت یک فرآیند پیشرونده است که با احتباس مایعات در بافت همبند آغاز می شود.سلولیت یک بیماری نیست، اما یک مشکل زیبایی شناختی است که درصد بالایی از زنان را عذاب می دهد، زیرا تقریباً از هر 10 زن 9 نفر از آن رنج می برند. بازتاب شناسی: ارتعاشات ، الکترودینگ نوع درایو: گرما تعداد مناطق ماساژ: 1 چرخ دنده ها: 6 تعداد برنامه ها: 6 وزن: 630 گرم جنس: 80٪ ABS و 20٪ از فولاد ضد زنگ (ABS پزشکی) لرزش: نور مادون قرمز ، امواج الکترومغناطیسی ، محرکهای برقی عملکرد: این ماساژور شامل 4 عملکرد مختلف سلامتی است ماساژ پالس الکتریکی: (پالس های برقی کوتاه ، نقاط طب سوزنی در ستون فقرات گردن را که از طب سنتی چینی شناخته شده است ، تحریک می کند) گرمای مادون قرمز FIR: (به لایه های عمیق بافت می رسد و احساس بی نظیری از بهزیستی را به وجود می آورد) ماساژ لرزش: (رفع لرزش برای حداکثر آرامش) میدان مغناطیسی: (برای یکپارچه سازی کامل تعادل درونی کار می کند.) مشخصات: همه توابع را می توان به صورت جداگانه و از طریق کنترل از راه دور (ریموت) بی سیم تنظیم کرد دستگاه ماساژ دهانه 4 در 1 با آداپتور بی سیم شارژ می شود و می توان از آن در هر مکانی و در هر زمان راحت استفاده کرد از نظر شکل ارگونومیک بوده و بطور خاص برای نیازهای پرتنش و حساس ناحیه گردن طراحی شده است ویژگی ها: ماساژ لرزشی ، تکانه های الکتریکی ، گرمایش مادون قرمز ، میدان مغناطیسی.

این مواد از یک سو می توانند تولید مواد شبه هورمونی را که مسئول ایجاد دردهای قاعدگی و گرفتگی های شکمی هستند، کاهش دهند و از سوی دیگر به تسکین تنش عضلانی و التهاب کمک می کنند. اکثر ماساژدرمان ها هنگامی که مشتری شان بدون لباس هستند، به آنها ماساژ می دهند، اما بعضی از آنها این کار را نمی کنند. اگر شخص دیگری این کار را برایتان انجام می دهد، از جمله همسر یا پزشک ماما، باید از انگشت های سبابه به جای انگشت شست استفاده کند و اگر در طول زمان ماساژ درد و سوزشی احساس کردید، حتما به او بگویید و ماساژ را ادامه ندهید.

ماساژ تایلندی چیست | در طول ماساژ تایلندی چه رخ میدهد؟ درمانگر، به جای اینکه عضلات را مالش دهد، با تماس دائمی بین بدن خود و مشتری، بدن مشتری را فشار میدهد، میکشد یا تکان میدهد. با وجود اینکه ماساژ تایلندی میتواند کمی دردناک باشد، اما اگر این کار را فردی حرفهای انجام دهد، ماساژگیرنده دردی را حس نمیکند. این کار برای بهبود عملکرد سیستم عضلانی، جریان خون و ریلکس شدن انجام میشود. مراقبهای این بیماران مانند پرستاران متوجه شدهاند که بیمارانشان پس از دریافت ماساژ تایلندی، از نظر خواب، خلقوخو و درد بهتر شدهاند و بهدلیل کاهش گرفتگیهای عضلانی، توانستهاند بهتر راه بروند.

ماساژ تایلندی معمولا روی زمین و تشک مخصوص انجام میشود و مشتری لباسهای شل و استرچ مانند لباس یوگا میپوشد. این افراد همچنین باید از ناف تا نوک پاهای خود را با لباس مناسب بپوشانند و موقع شستن ظروف از پیشبند استفاده کنند تا شکم و رحم آنها خیس نشود. از آنجایی که این ماساژ با لباس کامل انجام میگیرد، مناسب کسانی است که از درآوردن لباسهایشان احساس خوشایندی نمیکنند. ماساژ دور ناف و زیر شکم با روغنهای گرم مانند بابونه و سیاهدانه هم به افراد دچار این عارضه پیشنهاد میشود.

اعمال فشار به نقاطی در بدن که شامل الیاف ماهیچهای به هم چسبیدهاند (معروف به گرههای عضلانی)، میتواند دردناک باشد. سایت آبی سلامت به عنوان نخستین سایت مرجع تجهیزات پزشکی با اتکاء به دانش کارشناسان زبده خود توانسته است مجموعه­ای از برندهای معروف تولید کننده دستگاه ماساژور را بصورت تصویری در سایت خود معرفی کند. به آن معنا که هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ ذهنی آرام باشید.ممکن است به مرور زمان با کشیدگی بافتها آرامش بیشتری احساس کنید. در ماساژ تایلندی، ماساژدهنده برای انجام تعدادی از حرکات کششی شبیه یوگا، از دستها، زانوها و پاهای خود استفاده میکند و او درعینحال روشهای فشار عمیق عضلات، تحرک مفاصل و طب فشاری هم بهکار میبرد.

در این ماساژ، بهجای انجام دادن حرکات نرم و ماساژ آرامشبخش، که ویژگی ماساژهای محبوب رایج است، از کشش و تکنیکهای تکان دادن استفاده شده و تنش موجود در بدن را از بین میبرد. با این حال ، استرس بیش از حد هم بر سلامتی روانی و جسمی انسان تأثیر منفی میگذارد. گاه پیش میآید که تخمک زن با اسپرم مرد ترکیب نشود در نتیجه تخمک از هم فرو میپاشد و پوشش داخلی رحم ریزش میکند که در واقع پریودی یا عادت ماهانه اتفاق میافتد. پس اگر در تهران ساکن هستید می توانید با استفاده از خدمات درمان در منزل تهران، از مزایای فراوانی که ماساژ درمانی دارد بهره مند شوید و زندگی شاداب تری را در کمال صحت و سلامتی تجربه کنید.

زمانی که التهاب و تورم در پروستات افزایش پیدا کند، می تواند بر روی دفع ادرار تاثیر گذاشته و یا حتی آن را مختل کند. اگر ماساژ پروستات به رفع این التهاب کمک کند، جریان ادرار بهبود پیدا خواهد کرد. همین اتفاق به رشد بهتر سلولها و سلامت قلب کمک میکند. بهطور مثال، کشش در ستون فقرات، جریان انرژی در آن قسمت را تحریک میکند و کمردرد را تسکین میدهد.

اگر هیچ علامتی دال بر تنفس، سوطه یا حرکت در فود وجود ندارد، برای رساندن خون به مغز، ماساژ قفسه سینه را آغاز کنید (به قسمت C) برقراری مجدد وجود دارد اما، نفس نمی­کشد، به تنفس دهان به دهان ادامه دهید، به شکلی ثابت و یکنواخت، هر ۵ ثانیه یک نفس عمیق-۱۲ نفس در دقیقه-به فرد بدهید. همچنین ماساژ پوست کف سر می تواند جهت بهبود گردش خون و در نهایت پرپشت شدن و تقویت موهای سر عمل نماید. هم چنین فشاری که توسط انگشتان دست اعمال می شود، روی نقاط اصلی در طب فشاری هستند و این فشارهای پی در پی می توانند در نقطه ای دیگر باعث آزاد شدن انرژی شوند.

این ماساژ میتواند همزمان هم آرامشبخش و هم انرژیبخش باشد. بنابراین اگر میخواهید این نوع ماساژ را امتحان کنید، باید پیش از انجام آن، در مورد سابقه پزشکیتان با ماساژدهنده صحبت کنید تا خود را در معرض خطر بیشتر قرار ندهید. اولویت اصلی همیشه حفظ جان بیمار است و چیزی که میتواند به سرعت جان بیمار را در معرض خطر قرار دهد ایست قلبی است. همیشه برای داشتن یک تجربه آرامش بخش با پزشک خود در ارتباط باشید. اولا خوب است بدانید که استرس همیشه هم بد نیست.

یك راه دیگر هم استفاده از حوله مرطوب است. برای انجام ماساژ تایلندی، بهتر است لباسی گشاد و راحت بهتن داشته باشید. اگر استرس نداشته باشید چه انگیزهای برای موفقعملکردن باقی میماند؟ امیدواریم در راهنمایی شما برای اولین تجربه ماساژ قدمی برداشته باشیم. وقتی به اطراف چشم رسیدید، ابروها را به آرامی بالا ببرید و چند بار آهسته اطراف چشم را به سمت بالا و ابروها ماساژ دهید. در طول ماساژ سنگ داغ، سنگ های داغ در مناطق مختلف اطراف بدن شما قرار می گیرند. اگر به دنبال خرید ماساژور تفنگی ارزان هستید، خرید کالای دست دوم می تواند یکی از گزینه های پیش روی شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید