برآمدگی دیسک گردن چیست؟

نظریه های بیشماری در مورد چگونگی تاثیر ماساژ درمانی بر روی بدن وجود دارد. این چای طبیعی با خواص ضدالتهابی خود، اسپاسمهای ناحیه شکم شمارا از بین میبرد و آرامش را مهمان وجود شما میکند. اما اگر پوستی نرم دارید ، ممكنه با کمترین میزان قرار گرفتن ماساژ روي آن احساس ناراحتی خواهید کرد .بنابراين بسته به ناحیه بدن ، سن ، جنس و تناسب اندام کلی ، انتخاب نوع ماساژور متفاوت است. معمولا پوست نرم مابین کانال واژن و مقعد که پرمیوم نام دارد، بسیار حساس و نرم است؛ از طرفی تمامی فشار زایمان بر روی این پوست است که گاهی ممکن است باعث پارگی آن شود که بین خانم ها به خصوص خانم هایی که زایمان طبیعی اولشان است، شایع است.

همچنین مقادیر زیادی از آهن، فیبر و ویتامین C به بدن و پوست میرساند که برای درمان و جلوگیری از گودی زیر چشم بسیار موثر است. همچنین میتوانید این دمنوش را باکمی عسل نیز میل کنید. برای مصرف میتوانید مقداری عسل به همراه آبلیمو به آن اضافه کنید. بعد از خنک شدن به همراه کمی عسل آن را میل کنید. تنها کافی است یکچهارم لیوان جعفری تازه را در یک لیوان آب ریخته و صبر کنید تا جوش بیاید.

برای این منظور کافی است تا یکچهارم قاشق غذاخوری پودر دارچین را به یک لیوان آب داغ اضافه کنید. ماساژ سنگ داغ شاید تنش عضلانی بیشتری را نسبت به ماساژ سوئدی به دلیل گرمای اضافه کاهش دهد. کف دستان خود را به هم بمالید تا گرم شود. سپس غدد لنفاوی شما مایع را فیلتر می کنند تا ناخالصی ها از بدن شما خارج شود. برخی از مردان می گویند با ماساژ پروستات می توانندراحت تر انزال کنند و لذت جنسی آنها افزایش مییابد اگرچه هیچ دلیل علمی برای حمایت از این ادعاها وجود ندارد.

معمولاً افراد از ماساژ دادن پروستات برای لذت جنسی استفاده می کنند ، اما این ماساژ ممکن است مزایای دیگری نیز داشته باشد.برخی افراد این کار را به خودی خود انجام می دهند و برخی دیگر به کمک شریک جنسی خود این کار را انجام می دهند. تنها کافی است مقداری از این روغن را بر روی شکم خود قرار داده و بهآرامی ماساژ دهید. کافی است یکبار امتحان کنید تا نتیجهی آن را ببینید. ماساژ دادن زیر شکم با استفاده از این روغن جریان خون را افزایش داده و التهاب رحم را سرکوب میکند.

4- تقریبا 30 مرتبه قسمت پایین شکم یا زیر شکم خود را با هر دو دست مالش دهید. زمان بهینه استفاده از این ماساژور در هر جلسه 15 تا 20 دقیقه است، سپس آن را خاموش کنید. ممکن است ماساژ سوئدی برای افرادی که ماساژ درمانی برای آنها جدید است، شروع بسیار خوبی باشد. با لمس کردن جمجمه که تمام اعصاب بدن انسان در آن قرار دارد و تنش و استرس از آنجا شروع می شود می توانید تمام عملکردهای نادرست را از بین ببرید. این انفاق باعث کاهش اصطکاک بین مفاصل و تحرک مفصل و بیشتر شدن دامنهی حرکتی بدن خواهد شد.

درمانگر ممکن است از روغن یا لوسیون برای کاهش اصطکاک روی پوست استفاده کند. وقتی دستمال را روی پوست می گذارید و فشار می دهید، پوست شما کمی کشیده می شود و وقتی دستمال را بر می دارید، پوست شما رها شده و مواد را بهتر جذب می کند. برای پیدا کردن این نقاط دست خود را در پایین و پشت سر و در مناطق توخالی بین دو عضله گردن بگذارید و فشار دهید. همانطور که مشاهده کردید این ماساژ باعث می شود که حالت نرمی به تمام اعضای بدن شما دست بدهد. گفتیم که ماساژور به کاهش درد بسیار کمک میکند و موجب می شود پادرد و کمر درد خود را تا حد بسیاری تسکین ببخشیم.

ما در این مقاله سعی کردیم تا چند روش طبیعی را برای کاهش درد به شما پیشنهاد دهیم تا علاوه بر تسکین دردهای قاعدگی، احساس بهتری را به شما هدیه دهد. دمنوش سبزی جعفری: برای کاهش دردهای ناشی از قاعدگی، در طول عادت ماهیانه، دو بار در روز از این دمنوش استفاده کنید. روغن ماهی: برای کاهش دردهای ناشی از گرفتگی قاعدگی، روغن ماهی را به رژیم غذایی خودتان اضافه کنید. این روغن با خاصیت ضد درد خود، به کاهش دردهای شدید پریودی شما کمک بسیاری میکند.

گیاه ریحان با خاصیت آرامبخشی خود دردهای ناشی از گرفتگی قاعدگی را تسکین میبخشد. مصرف گیاه ذغال اخته جامائیکا در شرایطی که هیچ یک از روش های درمانی دیگر برای کاهش درد شدید قاعدگی مؤثر نیستند، بهترین گزینه به شمار می رود. بدینصورت که ۱۰ گرم از این گیاه را در دو لیوان آب بجوشانید تا یک لیوان از این محلول باقی بماند. توجه به این نکته ضروری است که اگر دچار خونریزی شدید میشوید قبل از مصرف اینگونه چایها با پزشک طب سنتی خود مشورت کنید.

سردرد یکی از مشکلاتی است که میتوان با ماساژ دادن پا آن را درمان کرده و یا از میزان آن کاست. دردهای شدید شکمی در دوران قاعدگی بهقدری شدید است که در این شرایط برخی از شما به انواع قرصهای شیمیایی روی میآورید. روغن بابونه: اگر با شروع عادت ماهیانه خود، دچار دردهای شکمی میشوید، روغن بابونه را امتحان کنید. چای بابونه گیلیسین ادرار شمارا افزایش داده و گرفتگی عضلانی شمارا تسکین میبخشد. نوشیدن آب: یکی از توصیههای طب سنتی برای کاهش درد قاعدگی و جلوگیری از نفخ شکم در این مدت، نوشیدن آب گرم میباشد؛ زیرا آب منجر به افزایش جریان خون در بدن شده و گرفتگی عضلانی شمارا آرام میکند.

برای مصرف کافی است یکتکه کوچک از زنجبیل را در یک فنجان آب ریخته و به مدت ۵ دقیقه بجوشانید. کافی است امتحان کنید تا اثر معجزهآسای آن را ببینید. زرشک پلویی: درصورتیکه قبل از خونریزی پریودی دچار درد میشوید، سه قاشق غذاخوری زرشک پلویی را در یک لیوان آب بجوشانید و صبر کنید تا دم بکشد. احتمالاً شما هم جزء کسانی هستید که از درد در ناحیه شکم، ران و کمر در هنگام پریودی رنج میبرید. استرس مزمنی که در آن ضربان قلب و فشار خون به طور مداوم افزایش مییابد، ممکن است منجر به آسیب به دیوارهای سرخرگ شده و سیستم ایمنی شما را تضعیف کند.

دیدگاهتان را بنویسید