آموزش ماساژ واژن و شکم برای کاهش درد قاعدگی

فشردن گودی اتصال به مدت 10 ثانیه که در قسمت انتهایی اتصال انگشت شست و اشاره قرار دارد. برای ماساژ هر قسمت تنها ملحفه را از همان قسمت برداشته و بقیه اعضای بدن باید در زیر ملحفه محفوظ بماند. اگر هر ماه آن را مصرف کنید، اثر مفید آن را مشاهده خواهید کرد.مصرف بابونه دمکرده سطح گلیسین ادرار را بالا میبرد که باعث کاهش انقباض عضلانی میشود. اگر برای اولین بار است که به کلینیک یا اسپای انجام ماساژ تایلندی میروید، حداقل ۱۰ دقیقه زودتر در آنجا حاضر باشید تا فرمهای ضروری را تکمیل و لباستان را عوض کنید.

شما می توانید به راحتی بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی به کلینیک ها و یا سالن های زیبایی، از ماساژور MG148 در منزل استفاده کنید و از آن لذت ببرید. همچنین این سردردها میتواند به دلیل استرس، اضطراب، خستگی، افسردگی و یا زیاد بودن بیش از حد نور و صدا ایجاد شوند. حواستان باشد که بیش از حد داغ نشود. یک مطالعه روی بیش از 700 زن گزارش کرد که اکثریت آن را قابل قبول می دانند، در زایمان بعدی دوباره این کار را انجام می دهند و آن را به دیگران توصیه می کنند.

یک مطالعه نشان داد افرادی که در طول خونریزی قاعدگی خود، روزانه ۶۰ میلیگرم پیکنوژنول خوردهاند، درد کمتری دارند(۹). یک مطالعه نشان داد که ۲۵۰ میلیگرم زنجبیل خشک که چهار بار در روز و به مدت سه روز مصرف شود باعث تسکین درد میشود و اثری مشابه مصرف ایبوپروفن دارد(۷). با اینکه ماساژ حرفهای کف پا یک روش درمان خوشایند و دوست داشتنی است، اما نمیتوان هر روز این کار را انجام داد و برای مفید بودن درمان نیز نباید هر روز ماساژ کف پا را انجام داد. 4-زیر دنده ها را نیز به صورت دورانی ماساژ دهید.

روغن کنجد از خواص بسیاری برخوردار است که از جمله آنها درمان التهابات و درد ها می باشد. در مرحله بعد انگشت های خود را بالاتر و روی ابروها ببرید و در نهایت با برگشتن به شقیقه ها این مدار بیضی شکل را تکمیل کنید. پس از این مرحله باید عضلات ستون فقرات را ماساژ دهید. پس از مصرف دارو یا الکل از ماساژور استفاده نکنید. صرف ماساژ درمانی باعث کاهش وزن، رفع سلولیت و یا کوچک کردن ران پا نمی شود.

هرچند ثابت نشد که رفلکسولوژی موثرتر از دیگر ماساژهای پا برای درمان علائم روانی در دوران یائسگی باشد، اما باعث کاهش ۵۰ درصدی میزان اضطراب شد که این رقم دو برابر بیشتر از رقم گروه کنترل بود. در یک مطالعه ۴۸ فرد مبتلا به درد قاعدگی به دو گروه تقسیم شدند: یک گروه با کرمی حاوی روغنهای گیاهی و گروه دیگر با کرمی حاوی عطر مصنوعی ماساژ داده شدند.شدت و طول مدت درد در گروهی که از روغنهای گیاهی استفاده میکردند، کاهش چشمگیری داشت (۳). این داروهای گیاهی حاوی ترکیبات ضد التهابی و ضد انقباض ماهیچه هستند که باعث کاهش انقباض عضلانی و تورم ناشی از درد قاعدگی میشوند.

یک مطالعه اثر ماساژ را در افراد مبتلا به درد قاعدگی ناشی از اندومتریوز بررسی کرد (۲). اما بین این نوع درد و درد ناشی از کششهای بیشازحد یا نامناسب، تفاوت وجود دارد. ماساژ کف پا میتواند درد دیگر قسمتهای بدن را نیز از بین ببرد. تغییر سبک زندگی – از جمله خوردن غذاهای سالم- نیز مانند ماساژ منظم پا میتواند فشار خون را تا حد چشمگیری کاهش دهد. گاهی اضافه کردن روغنهای گیاهی به سبک آروماتراپی یا همان رایحه درمانی، ممکن است مفیدتر باشد. بجای نوشیدنی کافییندار (مانند قهوه، چای، نوشابه و یا نوشیدنی انرژیزا) از دمنوش زنجبیل یا نعناع یا مخلوط آب جوش و لیموترش استفاده کنید.

برای یک نوشیدنی تسکین دهنده انقباض کمی زنجبیل تازه را در یک لیوان آبجوش رنده کنید. تکه ای کوچک از زنجبیل را در یک فنجان آب قرار دهید و اجازه بدهید آن آب همراه زنجبیل 5 دقیقه بجوشد، حالا بعد از آنکه مقداری خنک تر شد عسل و آبلیمو را هم به آن اضافه نموده و چای زنجبیل خود را تحویل بگیرید. کف دست خود را به هم بمالید تا گرم شود و روغن ماساژ را بر روی دستانتان اعمال کنید. البته ترکیب این آنتی اکسیدانها در مواد دیگری مثل بادام زمینی و یا دانه انگور هم یافت میشود.مصرف روزانه مکمل پیکنوژنول می تواند درد پریود را کاهش دهد.

فشار خون بالا یک مشکل جدی است که میتواند باعث حمله قلبی، سکته مغزی یا نارسایی کلیه شود. دکتر بری کمیساروک، استاد روانشناسی دانشگاه دانشگاه راتگرز که بر روی ارگاسم در زنان مطالعه میکند، در مصاحبهای با بی بی سی میگوید: «ارضای واژنی، درونی و شامل کل بدن است؛ احتمالا به این دلیل که اعصاب حسی کلیتوریس که به ناحیه خارجی آن چوچوله گفته میشود، با اعصاب حسی واژن تفاوت دارند». نتایج یک مطالعه نشان داده است که فشار خون سیستولیک و سطح تری گلیسیرید هردو با استفاده از ماساژ آرامش دهندهی پا بهبود مییابند.

ماساژ بارداری قطعا گردش خون شما را در بدن بهبود می بخشد و از تورم یا التهاب پیش گیری می کند. چند قطره از روغن را با روغن اصلی، همچون روغن جوجوبا یا بادام، مخلوط کرده و سپس کف پا را با آن ماساژ دهید تا اضطراب کاهش یابد. حرکات پیچشی باعث گرم شدن پاها و آمادگی پاها برای ماساژهای دیگر پا می شود. برای افرادی که مشغله کاری پر استرس دارند و مستعد بیماری قلبی هستند ماساژ درمانی توصیه جدی می شود.

این عصاره که با نام تجاری پیکنوژنول شناخته میشود حاوی آنتیاکسیدانهای فراوانی است. سیب درختی حاوی مقدار زیادی مواد مغذی بوده و به منظور راه چاقی صورت انتخاب میشود هر روز صبح سیب را رنده کرده و روی صورت خود مالیده و ماساژ دهید. اما گاهی این چاقی صورت و تجمع چربیها بهخصوص در نواحی گردن كه به غبغب معروف است، آنقدر زیاد میشود كه شكل ظاهری صورت را بسیار بد میكند و باعث كم شدن اعتماد به نفس فرد میشود. خوردن سالاد همراه با جوانه گندم و گوجه فرنگی که سرشار از ویتامین C می باشد در چاقی صورت تأثیر گذار است.

دیدگاهتان را بنویسید